MENU
  1. Hlavní stránka
  2. Papíry
  3. Ruční papíry ARCHES
  4. ARCHES 56 x 76 cm ruční akvarelový papír 300 g/m2 Rough 10 listů

ARCHES 56 x 76 cm ruční akvarelový papír 300 g/m2 Rough 10 listů

Výrobce
Arches
Kód zboží:
1795026
Záruka:
24 měsíců
Dostupnost
Skladem
Naše cena
1 899  Kč
Běžné zboží
 ks

Popis zboží

10 x Ruční akvarelový papír 300g, 56x76 cm  (rough)

Ruční akvarelový papír Arches 300g/m2 velmi hrubá struktura (rough grain) 56 x76 cm.

 Ruční papír nejvyšší kvality Arches (100 % bavlny) vyráběný tradiční metodou. Želatinovaný, neobsahuje optická bělicí plniva. Může absorbovat větší množství vody aniž by měnil barvu, je odolný proti smývání a otěru, neobsahuje kyseliny a chloridy. Ochráněný před plísněmi. Je opatřen vodoznakem. Má nerovné, přirozeně tvarované okraje. Je sušený na vzduchu, každý arch je přítom kontrolován zvlášť, což je potvrzeno vytlačením kontrolní značky a číslem šarže. Znamenitý pro akvarel a kvaš, stejně tak pro tužku, tuš a akryl.

 

Balení obsahuje 10 listů.  Made in France

velmi hrubá struktura (rough grain)

 

 

Papíry se při přepravě nekroutí do žádné role, nebo do nějakého tubusu! Přeprava velkých papírů je námi vždy částečně dotována!

 


 

Speciální doprava -PPL dobírka :180kč vč.DPH Produkt může být přepraven pouze přepravou Speciální doprava.Jedná se o rozměrné produkty,které je možno posílat pouze samostatně.

Na tuto speciální dopravu neplatí žádná sleva!! V případě,že bude nakoupen např. blok papírů 50x70cm ve dvou a více kusech,bude dodavatelem Maluj.cz počítána pouze jedna Speciální doprava (180kč).Maluj.cz Vám další spec.dopravu vymaže.V případě komplikovanější objednávky si vyhrazujeme právo počítat všechny Vámi objednané Speciální dopravy.