MENU

Liquitex acrylic Ink

LIQUITEX Acrylic INK jsou úžasné akrylové tuše!

Barvy LIQUITEX INK jsou PROFESIONÁLNÍ akrylové tuše vhodné pro různé výtvarné techniky. LIQUITEX Acrylic INK jsou ředitelné vodou! Barvy jsou tekuté a obsahují velmi jemné mistrovské pigmenty. Akrylové tuše LIQUITEX INK schnou velice rychle.

 

Liquitex acrylic ink barvy na airbrush

 

Liquitex doporučuje Acrylic Ink pro tyto výtvarné techniky

  • AIRBRUSH
  • KALIGRAFII - pera/ štětce
  • SPREJOVÁNÍ - nádobka s mechanickým roztřikovačem
  • AKVAREL
  • BARVY jsou transparentní, polokrycí, krycí
  • Po zaschnutí jsou vodě odolné!
  • Made in USA
Seřadit podle:
Počet položek na str.:
Výrobce:
Výrobce

Airbrush a barvy pro airbrush

Airbrush (americká retuš) u nás konečně začala být v oblibě. Airbrush je časově i finančně celkem náročná technika. V e-shopu naleznete pouze airbrush barvy a maskovací kapalinu. U nás můžete pořídit špičkové americké akrylové tuše LIQUITEX Ink, které máme ihned skladem.

AIRBRUSH barvy Liquitex Ink

mají nepřekonatelně jemný pigment a odstíny plně navazují na umělecké akrylové barvy Liquitex HEAVY BODY, které máme také v nabídce. Ještě před pár léty byly u nás nejoblíbenější airbrush barvy Lukas illu color, ale dnes je na trhu celá plejáda výrobců a barev. My DOPORUČUJEME Airbrush barvy Liquitex Ink made in USA.

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved