MENU

Akrylové barvy Galeria WN

Akrylové barvy GALERIA Winsor&Newton

W&N Galeria jsou ideální akrylové barvy pro umělce, který potřebuje velké množství dobré akrylové barvy za přijatelnou cenu.

Přijatelná cena barev GALERIA je umožněná tím, že některé velmi drahé tradiční pigmenty byly nahrazeny moderními alternativami. Řada se dělí na dvě cenové série. Formulace akrylových barev GALERIA umožňuje jejich kompatibilitu ze všemi ostatními akrylovými barvami a akrylovými medii výrobce Winsor&Newton. Velice lehce se ředí vodou. Mají velice dobré adhezívní vlastnosti a krátkou dobu zasychání (můžete je přetírat již po 30 minutách). Jedná se o barvy k mnohostrannému použitý, a jsou vhodné pro celou řadu uměleckých technik. Můžete je použít na velkém počtu podkladů, na příklad papír, šepsované plátno (UPOZORNĚNÍ: Dbejte na to, aby plátno bylo našepsováno buď universálním nebo akrylovým šepsem. Nepoužívejte plátno našepsované výhradně pro malbu olejem!), plátno napnuté na dřevě, sololit, dřevěné desky, sochy, cihly, sádra atd. Neměli by jste ale použít GALERIE - tak jak mimochodem žádnou akrylovou barvu - na velmi hladké povrchy, jako je sklo a kov, nebo na podklady olejové a ani na podklady na které před tím bylo malováno olejovými barvami. Po zaschnutí jsou barvy odolné vůči povětrnostním vlivům, a dají se tedy použít pro venkovní skulptury a malby na zdi. Po zaschnutí je barva - jako všechny akrylové barvy - odolné vůči vodě.

 

Doporučujeme, jako u všech akrylových barev, vymýt štětce a ostatní pomůcky ihned po skončení práce, aby jste zabránili zaschnutí barvy na nástrojích.

Akrylové barvy Galeria nejsou toxické!

Všechny odstíny jsou také klasifikovány jako „AP NON-TOXIC“ pouze v U.S.A.. Všechny barvy obsahují pigmenty, které nejsou závadné pro zdraví při obvyklých zbůsobech používání uměleckých barev.

Velikost balení akrylových barev Galeria

Balení: Všechny barvy jsou k dostání v 60 ml tubách a v 250 ml a 500 ml lahvičkách. Vše je ihned skladem ! Láhev má malý otvor se kterým můžete jemnou akrylovou barvu přímo nanést na paletu nebo na obraz. Vyžadujete naopak dobrý přístup k barvě paletovým nožem nebo štětcem, můžete odšroubovat celé víčko a máte dobrý přístup.

Celá řada GALERIA nyní nově obsahuje 60 odstínů!

Seřadit podle:
Počet položek na str.:
Výrobce:
Výrobce