MENU

Sady akryl Galeria WN

Akrylové barvy GALERIA do W&N

Galeria jsou ideální akrylové barvy pro umělce, který potřebuje velké množství dobré akrylové barvy za přijatelnou cenu. Přijatelná cena barev GALERIA je umožněná tím, že některé velmi drahé tradiční pigmenty byly nahrazeny moderními alternativami.

Anglický výrobce Winsor&Newton doporučuje barvy Galerie  míchat s akrylovými médii ze stejné řady, ale je to jen jejich doporučení. Obecně vzatu můžete pouřít k barvám Galeria třeba média od Liquitexu. Akrylové barvy velice lehce se ředí vodou. Mají velice dobré adhezívní vlastnosti a krátkou dobu zasychání (můžete je přetírat již po 30 minutách). Jedná se o barvy k mnohostrannému použitý, a jsou vhodné pro celou řadu uměleckých technik. 

 

Na co se dá malovat akrylovými barvami?

    • papír pro akvarel nebo akryl (nejlépe 300 až 400g/m2) 
    • suché dřevo (možno následně ještě přelakovat)
    • nábytek (staré truhly atd.)
    • na stěny v bytě (různé.. třeba dětské motivy)
    • na plátna na rámu (desky pro malíře)
 

Po zaschnutí je Galeria odolná vůči vodě ,jako všechny akrylové barvy. Doporučujeme, jako u všech akrylových barev, vymýt štětce a ostatní pomůcky ihned po skončení práce, aby jste zabránili zaschnutí barvy na nástrojích.

Akrylové barvy Galeria jsou neškodné!

Všechny odstíny jsou také klasifikovány jako „AP NON-TOXIC“ v U.S.A. Všechny barvy obsahují pigmenty, které nejsou závadné pro zdraví při obvyklých zbůsobech používání uměleckých barev.

Seřadit podle:
Výrobce:
Výrobce