MENU

Barvy na sklo

Barvy na sklo

Barvy na sklo máme ve variantě vodou ředitelné řada Glass&Tile. Barvy na sklo Glass&Tile 50ml se dají vypalovat v troubě. Barvy na sklo řady VITRAIL 50ml, které jsou syntetické nevypalovací. Barvy na sklo VITRAIL jsou léty prověřené zákazníky po celém světě! Vitrail jsou francouzské kavlitní vitrážové barvy na sklo. Tato řada barv je na syntetické bázi (nevypalovací).       

Doprodej barev Glass&Tile 50 ml od 10.11.2015!

Barvy na sklo Glass Tile od Lefranc&Bourgeois je na vodní bázi. Tato řada barev na sklo se může i vypalovat v troubě!
Důvodem je velké zvednutí cen pro rok 2015. Momentálně probíhá doprodej za staré ceny! Vyprodné odstíny lze u nás objednat, jen je potřeba akceptovat nové vyšší ceny.

                     

                                                                                                                 

Seřadit podle:
Počet položek na str.:
Výrobce:
Výrobce

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved