MENU

Glass Tile barvy na sklo

Barvy na sklo, které jsou vypalovací

Barvy na sklo Glass&Tile jsou vhodné také na porcelán a keramiku. Barvy na sklo rozdělujeme na transparentní a krycí. Tyto barvy na sklo jsou vypalovací, ale není to podmínkou. Vypálením barvy na sklo drží lépe. 

barvy na sklo    barvy na sklo   barvy na sklo lefranc&bourgeois  barvy-na-sklo-glass-tile

Barvy na sklo Glass Tile od Lefranc&Bourgeois je na vodní bázi. Tato řada barev na sklo se může i vypalovat v troubě!
Důvodem je velké zvednutí cen pro rok 2015. Momentálně probíhá doprodej za staré ceny! Vyprodné odstíny lze u nás objednat, jen je potřeba akceptovat nové vyšší ceny.

Doprodej barev Glass&Tile 50 ml za staré ceny byl ukončen od 1.6. 2016! Nyní máme jen pár odstínů za již nové ceny. Na dostupnost jiých odstínů se nás zeptejte pomocí mailu.

 

 

Seřadit podle:
Výrobce:
Výrobce

 

Glass&Tile barvy na sklo, porcelán i keramiku

Barvy Glass&Tile jsou vhodné pro malbu na sklo, keramiku, porcelán a na všechny hladké materiály. Jedná se o odolné barvy pro dekoraci vnitřních předmětů a to i bez vypalování. Například pomalování oken z vnitřku, nebo kachlů v koupelně. Barvy se dají také vypalovat v troubě při teplotě 150°C po dobu 30 minut. Barvy jsou pak odolné při mytí v myčce na nádobí. Odstín barev se po vypálení nemění.

Další vlastnosti: barvy jsou vodou ředitelné, všechny odstíny se dají navzájem mísit, velmi dobrá světlostálost mají hladký a lesklý vzhled.

UPOZORNĚNÍ- nepoužívat na výrobky přicházející do přímého styku s potravinami!!! Po ukončení práce, nechte zaschnout po dobu tří dnů, a to v co možná největším suchu. Pro vypalování předmětu nepoužívejte mikrovlnou troubu!

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved