MENU

Glass Tile barvy na sklo

Barvy na sklo, které jsou vypalovací

Barvy na sklo Glass&Tile jsou vhodné také na porcelán a keramiku. Barvy na sklo rozdělujeme na transparentní a krycí. Tyto barvy na sklo jsou vypalovací, ale není to podmínkou. Vypálením barvy na sklo drží lépe. 

barvy na sklo    barvy na sklo   barvy na sklo lefranc&bourgeois  barvy-na-sklo-glass-tile

Barvy na sklo Glass Tile od Lefranc&Bourgeois je na vodní bázi. Tato řada barev na sklo se může i vypalovat v troubě!
Důvodem je velké zvednutí cen pro rok 2015. Momentálně probíhá doprodej za staré ceny! Vyprodné odstíny lze u nás objednat, jen je potřeba akceptovat nové vyšší ceny.

Doprodej barev Glass&Tile 50 ml za staré ceny byl ukončen od 1.6. 2016! Nyní máme jen pár odstínů za již nové ceny. Na dostupnost jiých odstínů se nás zeptejte pomocí mailu.

 

 

'.$jazyk["tosecondary"].'
Seřadit podle:
Výrobce:
Výrobce

 

Glass&Tile barvy na sklo, porcelán i keramiku

Barvy Glass&Tile jsou vhodné pro malbu na sklo, keramiku, porcelán a na všechny hladké materiály. Jedná se o odolné barvy pro dekoraci vnitřních předmětů a to i bez vypalování. Například pomalování oken z vnitřku, nebo kachlů v koupelně. Barvy se dají také vypalovat v troubě při teplotě 150°C po dobu 30 minut. Barvy jsou pak odolné při mytí v myčce na nádobí. Odstín barev se po vypálení nemění.

Další vlastnosti: barvy jsou vodou ředitelné, všechny odstíny se dají navzájem mísit, velmi dobrá světlostálost mají hladký a lesklý vzhled.

UPOZORNĚNÍ- nepoužívat na výrobky přicházející do přímého styku s potravinami!!! Po ukončení práce, nechte zaschnout po dobu tří dnů, a to v co možná největším suchu. Pro vypalování předmětu nepoužívejte mikrovlnou troubu!