MENU

Vitrail barvy na sklo

vitrail-barvy-na-sklo  kontury vitrail na sklo    barvy na sklo od Lefranc&Bourgeois

 

 

 

 

Syntetické barvy na sklo Vitrail

Barvy na sklo VITRAIL 50ml Lefranc jsou syntetické transparentní ředitelé White Spiritem . NEVYPALUJÍ se ! Po dokončení práce nechte 24 hodin schnout. KONTURY jsou vhodné Lefranc CernCouleur -nesou označení VITRAIL-nevypalují se! KONTURY Talens - Decorrfin Reliefpaint -nevypalují se ! Vzorník barev na sklo vitrail.pdf

 

barvy na sklo Vitrail

Barvy na sklo návod

1. Příprava podkladů - Lahvičku s barvou před použitím protřepejte. - Důkladně očistěte a odmastěte podklad alkoholem. - Naneste barvu.

2. Čas schnutí - Nechte barvu schnout 4 hodiny. - Před nánosem druhé vrstvy nechte první vrstvu uschnout 12 hodin. - Před manipulací nebo omýváním nechte nabarvený předmět po dokončení 3 dny schnout v suchém přirozeném prostředí.

3. Čištění - Materiál nebo skvrny od barev vyčistíte benzinem. - Štětce po dokončení aplikace namočte do benzinu a poté vysušte hadříkem. Nakonec je opláchněte mýdlovou vodou. - Nabarvené předměty musí být čištěny jemnou houbičkou a vlažnou vodou.

Kontury na sklo Vitrail

Pomocí kontur Cern-Vitrail můžete kreslit obrysy, vytvářet reliéfní motivy, nebo napodobit styl starých vitráží. Kontury Cern-Vitrail se ředí vodou.Kontury schnou 12 hodin.Opatrně přiložte konec aplikační trubičky na povrch a mírným tlakem na tubu a pohybem vytvořte požadovanou linii.

Pro zachování optimální barevnosti nicméně doporučujeme používat barvy na předměty umístěné v interiérech, které nejsou vystaveny neustálému slunečnímu záření. Vitrážové barvy nesmí být použity na předměty, které přicházejí do styku s jídlem, a nesmí být vystaveny silným zdrojům tepla.Lze je mezi sebou míchat a jsou rozpustné ve White spirit. Vynikající přilnavost na sklo, plasty nebo plexisklo.

 

NOVINKY podzim 2012: Popraskávací (cracking) médium, Frosted médium (efekt námraza)
+ 4 nové odstíny Vitrail + Originální ředidlo a čistič pro barvy na sklo Vitrail.

 

Popraskávací médium pro barvy na sklo

Seřadit podle:
Počet položek na str.:
Výrobce:
Výrobce

Výprodej skladu za staré ceny: barvy na sklo Vitrail

Barvy na sklo Vitrail jsou nyní od 10.10.2015 momentálně doprodávány za staré ceny. Důvodem je velké zvednutí cen pro rok 2015. Vyprodné odstíny lze u nás objednat, jen je potřeba akceptovat nové vyšší ceny.

 

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved