MENU

Bloky

Bloky a skicáky od firmy Fabriano

V naší nabídce máme běžné skicáky a bloky. Dále u nás v maluj.cz neleznete umělecké bloky, nebo bloky na spirále s mikroperforací. Celkově máme nabídku uměleckých bloků a skicáků pro náročnější zákazníky. Bloky a skicáky jsou u nás na vysoké úrovni co se týče kvality papírů a celkového zpracování.

 Ekologické bloky a skicáky

Nyní Vám výtvarné potřeby maluj.cz přínáší speciální cenovou nabídku na ekologické bloky a skicáky Fabriano. Bloky velikosti A4 jsou nyní za skvělou cenu! Bloky jsou vyrobeny ze 100% recyklované papírové drtě. V porovnání s ostatními recyklovanými papíry je bělejší. Je vhodný pro skici, kreslení tužkou, uhlem, pastelem a tuší. Použitím recyklované drtě se zachrání 15 stromů na každou tunu papíru (ekvivalent 1200 bloků). Papír má certifikaci „FSC 100% recyklováno“ dle mezinárodního FSC standardu. Více jak 50% energie použité při výrobě pochází z hydroelektrárny. Papír má také certifikaci ISO 14001. Ekologické aspekty výroby: při výrobě 800 bloků je „ušetřeno“ 10 stromů, 14000 m3 metanu.
Blok A4 120g/m2 a Blok A4 200g/m2

Seřadit podle:
Počet položek na str.:
Výrobce:
Výrobce

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved