MENU

LB olejové barvy Louvre KONEC

olejové barvy Louvre

 

Olejové barvy Louvre 60 ml Lefranc Bourgeois

Olejové barvy Louvre od L&B jsou vyrobeny ve Francii.Obsah tub je 60ml a máme 35 odstínů. Olejové barvy Louvre jsou velice oblíbeny,pro velice přijatelnou cenu a slušnou kvalitu. Olejové barvy jsou v tubičkách o obsahu 60ml. Ředit a míchat barvy můžete na paletě. K ředění olejových barev používějte oleje a speciální média. Štětce po práci čistíme terpentýnem (White spirit je moderní terpentýn, nebo ředidla bez zápachu). Dále použijeme mýdlovou vlažnou vodou.

 

INFO: DOPRODEJ JARO 2015

Barvy jsou již nedostupné! Důvodem ukončení nabídky bylo velké zvednutí ceny. Děkujeme za pochopení.

Ukončení nabídky olejových barev Louvre. Barvy je možné pro vás objednat (dodání cca 1 měsíc), ale cena dle nového ceníku 2015 je nyní 135 kč za 1 tubu 60 ml!

Nutno odebrat celé balení 3 ks na odstín!

 

 

Seřadit podle:
Výrobce:
Výrobce

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved