MENU

Lefranc mistrovské olejové barvy

olejové barvy Lefranc Bourgeois

Profesionální olejové barvy HUILE L&B

Také nemáte rádi kompromisy? Představujeme Vám vrchol francouzské produkce. Tyto mistrovské olejové barvy jsou uznávány po celém světě! Naprosto perfektně se s nimi pracuje, protože mají nádherně máslovitou strukturu. Obsahují převážně jeden, až dva pigmenty! Jsou klasifikovány jako extrémě světlostálé +++. Škála má 119 odstínů barev. Vzorník barev lefranc-olej-barvy.pdf .

Lefranc&Bourgeois

Je jedna z neslavnějších a nejstarších firem vyrábějících barvy pro umělce. Historie tohoto největšího francouzského výrobce sahá, až do roku 1720. V roce 1753 se stal oficiálním dodavatelem barev pro Versailles. Barvy Lefranc Bourgeois jsou nerozlučně spojeny s moderním malířstvím.

Slavní malíři

Používali je mistři, jako J.F. Millet, Claude Monet, Paul Cézanne, Pablo Picasso, Raoul Dufy a další. Z našich umělců např. Jan Zrzavý.

Recenze od našeho věrného zákazníka pana Mikuše lefranc-mistrovske-olejove-barvy-maluj-cz.pdf

 

Vyřazené olejové barvy z výroby 2013

číslo 156, 159, (žlutá kadmia) a čílo 517 

    

Seřadit podle:
Počet položek na str.:
Výrobce:
Výrobce

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved