MENU

Sady Griffin Alkyd WN

Co nám přinášejí rychleschnoucí olejové barvy?

1. Chystáte se malovat v plenéru (v přírodě) ? Firma Winsor Newton nabízí olejové rychelschnoucí alkydové barvy. Povrch barev začíná být na omak suchý po přibližně 10 hodinách. Barvy jsou suché (záleží na okolní teplotě a vlhkosti) za 18 až 24h. Doporučujeme alkydové barvy nenechávat na paletě déle než 4 až 6h. Tyto barvy se ve světě používají také na soutěžních výstavách.

2. Barvy jsou vhodné i pro ty,kteří neradi čekají na dostatečné uschnutí kalsických olejových barev.Klasické olej.barvy schnou (záleží na složení barvy) přibližně 5 až 14 dní.Uplné zascnutí trvá (záleží na vrstvě a teplotě) přibližně do ½ roku.

3. Transparentnost některých alkydových barev je skoro stejně perfektní,jako u mistrovských barev ARTISTS od firmy Winsor Newton. Rozpouštědla (terpentýn) používejte jako u klasických olejových barev.

V Maluj.cz-výtvarné potřeby je možné koupit si barvy i jednotlivě.

Seřadit podle:
Výrobce:
Výrobce

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved