MENU

Sady Talens Rembrandt mistrovské olejové barvy

Profesionální mistrovské olejové barvy Rembrandt.

Vysoce kvalitní mistrovské (profesionální) olejové barvy s nejvyšším možným obsahem jemně mletého pigmentu.Tuby mají obsah 40ml.Barvy mají 4 stupně rozlišení: transparentní ,polotransparentní ,polokrycí a krycí.

Všech 120 odstínů má nejvyšší světlostálost-klasifikace +++ Barvy Rembrandt mají sérii 1,2,3,4,5.Cenově se jednotlivé odstíny liší podle série.Barvy jsou dlouhodobě stabilní i v běžných domácích podmínkách.Škála má např. 7 druhů bělob.Krásné jsou i kovové odstíny (zlatá ,bronzová ,měděná atd.).Vzorník je zde rembrandt-olej.pdf .Barvy je možné v maluj.cz objednat samostatně.

Seřadit podle:
Výrobce:
Výrobce

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved