MENU

Rady-recenze

Maluj.cz výtvarné potřeby hledájí odvážné lidičky

zde uvádíme podmínky ohledně spolupráce.

vytvarne-potreby-recenze-maluj.cz maluj-recenze-a-clanky.pdf

 

Je mono lidí,kteří potřebují poradit a inspirovat :-)

 

Recenze na olejové barvy Huile L&B

Pan Mikuš pro Vás napsal článek o mistrovských olejových barvách Lefranc Bourgeois řada HUILE. 

oeljove-barvy-huile zde lefranc-mistrovske-olejove-barvy-maluj-cz.pdf.

Náš věrný zákazník zde popisuje,jak se mu s těmito olejovými barvami pracuje.Doufáme,že tento článek bude pro vás dobrou inspirací. MALUJ CZ děkuje!

 

Lak na popraskání a zestárnutí od Lefranc&Bourgeois

Recenzi pro Vás napsal pan Milan Oslzla.Pan Milan nám poslal i dvě fotografie, kde je krásně vidět účinek laků na malbě. lak-na-popraskani-a-zestarnuti-recenze má 728kb

milan-oslzla-lak-na-poraskani-recenze-pro-vytvarne-potreby-malujcz.pdf

Maluj.cz děkuje za krásný článek i fotografie!

 

Maskovací kapalina

Maluj.cz výtvarné potřeby uvádí článek "jak na maskovací kapalinu".

V návodu je stručný popis, jak pracovat s maskovací kapalinou.Dále jsou v článku fotografie pracovního postupu.Nabízíme W&N Art Masking fluid, Colourless masking fluid (bezbarvá maskovací kapalina) a Graphigum od L&B.Soubor je ve formátu PDF.

maskovaci-kapalina-art-masking-fluid-recenze maskovaci-kapalina-malujcz-vytvarne-potreby.pdf  soubor má 601kb

 

 

akrylove-barvy

Akrylové barvy

akrylové barvy "jak na akrylové barvy" Vám přiní výtvarné potřeby Maluj.cz.V tomto článku jsou námi sepsány klady a zápory akrylových barev.Začínajícím malířům a malířkám může tento článek pomoci.

akrylove-barva-pdf akrylove-barvy.pdf 

 

Výtvarná technika zvaná Dry Brush v praxi

Článek o této velmi oblíbené výtverné technice přináší náš zakazník pan Tomáš Janče. Každý nemá dost času, peněz a trpělivosti pro klasickou olejomalbu, proto se poměrně rychle prosadila technika Dry Brush. Techniku suchého štětce zvládne i začátečnk, jak nám dokazuje pan Tomáš. Co všchno budete potřebovat k této úžasné technice? Veškeré podstatné informace naleznete v tomto zajímavém článku.

 

Derwent ARTBAR jsou netradiční zajímavé pastelky

Už Vás nudí klasické pastelky? Firma Derwent pro pastelkáře v roce 2012 představila úžasné netradiční pastelky ArtBar. Náš zákazník TREON a tvurce inspirativního článku přináší důležité postřehy, jak pracovat s pastelkymi Derwent Artbar.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Všechny články, fotky a texty na www.maluj.cz podléhají autorskému zákonu!
Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2009 Výtvarné potřeby - MALUJ CZ Praha, All rights reserved