MENU

Tuše

 

Tuše a barevné tuše 

Tuše jsou dodnes nedílnou součástí kaligrafie po celém světě. Barevné tuše jsou vhodné pro ilustrátory komiksů, designéry, návrháře, ale i pro airbrush techniku. Winsor& Newton má škálu 26 šelakových barevných tuší vyráběných už od roku 1890! Šelakové pojivo zaručuje barvám vodostálost a zářivý lesk. Tuše mohou být ředěny destilovanou vodou. Dále máme v nabídce čené kaligrafické tuše.

Akrylové tuše Liqitex INK

Profesionální akrylové tuše pro širokou škálu použití naleznete zde. Liqitex Ink jsou vhodné na textil, airbrush, akvarelovou techniku, kaligrafii a koláže.

Seřadit podle:
Počet položek na str.:
Výrobce:
Výrobce

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved