MENU

Akrylové barvy

Umělecké akrylové barvy

V nabídce Maluj.cz výtvarné potřeby máme umělecké akrylové barvy od firem Winsor&Newton řada Galeria. Akrylové barvy Liquitex nabízíme řady Basics (základní řada) a Heavy Body-mistrovké akrylové barvy o velké hustotě (made in USA). Od firmy Royal Talens (made in Holland) máme řadu Van Gogh, také mají hustější konzistenci. Dále nabízíme velmi matné akrylové barvy Lukas Terzia o obsahu 500ml (Německo).

Jak na akrylové barvy

Maluj.cz přináší článek na téma "jak na akrylové barvy" zde akrylove-barvy.pdf.

Seřadit podle:
Počet položek na str.:
Výrobce:
Výrobce

Toužíte si vyzkoušet akrylové barvy? Máme velký výběr akrylových barev a medií od americké firmy Liquitex - řada Basics a Heavy Body.

Dnes 19.5.2019 byl náš e-shop uzavřen! Již není možné dokončit objednávku!

Upozornění: Veškerý obsah tohoto webu je chráněn podle autorského zákona, zákona o ochranných známkách a podle příslušných ustanovení obchodního zákoníku o nekalé soutěži. Texty, výtvarná, fotografická a jiná díla zde se nacházející jsou chráněny každé zvlášť i v celku včetně jejich uspořádání a bez prokazatelného souhlasu Maluj.cz je výslovně zakázáno jejich kopírování a další šíření jakýmkoliv způsobem.Copyright © 2005-2019 Výtvarné potřeby Maluj.cz Praha 4, All rights reserved